Autonomie Sildītāji

Autonomā apkure

- tehnolģiskie sasniegumi MŪSU komfortam.

Autonomā apkure - darbojas neatkarīgi no motora darba režīma,nodrošinot nepieciešamo temperatūru,dzinējam vai jebkurai telpai.Izšķir divu veidu autanomās apkures krāsniņas.

 

 

Gaisa autonomais sildītājs

 

- siltums vadītājam un kravai.

GAISA autonomais sildītājs protams strādā neatkarīgi no motora.Gaiss tiek ņemts no apkārtējās vides,vai salona,tiek sasildits un padots automobīļa salonā. Gaisa autonomos sildītājus var iebuvēt gan salonā,gan ārpus tā.Tie sevišķi piemēroti uzstādīšanai kravas,ātrās medicīniskās palīdzibas,celtniecības tehnikā,kā ari dzīvojamos busiņos un jahtās.

 

Šķidruma autonomais sildītājs

- vienmēr uzsildīts motors,sasilis salons, atkusuši logi, to visu iestādot pat atrodoties citā valstī (SMS vadība).

Ar ŠĶIDRUMA autonomo sildītāju var apsildīt gan automobīļa salonu,gan motoru.Sildītāju parasti uzstāda motortelpā ,vai pēc iespejas tai tuvāk.Tas tiek pieslēgts dzesēšanas sistēmai.Šķidruma autonomais sildītājs vispirms uzsilda dzesēšanas šķidrumu ,tad siltums tiek virzīts ar auto siltumventilātora palīdzību salonā. Rezultātā ir uzsilis dzinējs ,sasildīts salons ,automašīnas logi atbrīvojas no apledojuma un mitruma.Taimeristālvadības pults,vai SMS vadība nodrošinās pilnīgu komfortu.

 

Apkures krāsniņu aksesuāri.

 

Papildapsildes komplekts turbodīzeļiem

Papildus auto sildītāji jau rūpnieciski tiek iebūvēti daudzos automobīļos ar tiešās iesmidzināšanas turbodīzeļmotoriem. Šie jaunās paaudzes dzinēji neuzsilst pietiekoši, lai apsildītu salonu. Motora darbības laikā papildus sildītājs sasilda tosolu pirms apkures radiatora, nodrosinot normālu salona temperatūru.

Ar šo papildapsildes pārūves komplektu palīdzību,var pārbūvēt šādas automašīnas par pilnībā autonomi apsildāmām.

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Datortehnika un biroja precesDatortehnika un biroja preces